- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
MFS80-ES1417 Хрестовина барабану Midea для пральної машини
Сумісність із брендами: MIDEA
Маркування на виробі: BO242E-302
Артикул: 112145
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Довжина валу | 104 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 47 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 35 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 30 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 238 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 (3шт) з торця |
| Різьблення валу | внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 16 мм, 20 мм |
| Фіксація шківа | Болт М10 |
| Країна | Китай |
| Маркування на виробі | BO242E-302 |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Midea |
MFS80-ES1417 Хрестовина барабану Midea для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |




























































































































































































