- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Cod 785 Хрестовина барабана Vestel 22001295 для пральної машини
Сумісність із брендами: EBI, VESTEL
Артикул: 112042
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Довжина валу | 123 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 25 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 17 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 75 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 235 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М6 з торця |
| Різьблення валу | праве |
| Діаметри на місці посадки шківа | 13 мм, 14.5 мм |
| Фіксація шківа | Гайка М12 |
| Країна | Італія |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 22001295 |
| Бренд | EBI, Vestel |
| Виробник | EBI |
Cod 785 Хрестовина барабана Vestel 22001295 для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |




























































































































































































