- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [6]
730136201500 (SKL) Хрестовина барабана Атлант MKAY.301362.015 301362006, 301362010 (під 203+204+25*47*8/11,5) для пральної машини
Сумісність із брендами: ATLANT
Артикул: 112048
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6203, 6204 |
| Довжина валу | 124 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 25 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 20 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 17 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 85 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 236 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 |
| Різьблення валу | праве, внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 16 мм |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Atlant |
730136201500 (SKL) Хрестовина барабана Атлант MKAY.301362.015 301362006, 301362010 (під 203+204+25*47*8/11,5) для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
















































































































































































































