- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Cod 786 Хрестовина барабана Vestel для пральної машини
Сумісність із брендами: AKAI, ALASKA, AMICA, ATLANTIC, BOMPANI, BRANDT, CONCEPT, DAEWOO, DAYA, DIKOM, DUCATI, EBI, ECG, ELECTRO LINE, ETA, EUROLINE, FABIANO, FAGOR, FAR, FINLUX, GALA, GODDESS, GRAETZ, HAIER, HANSA, HEIDER, HEINNER, HIGHTEC, HOMEKING, HYUNDAI, IGNIS, KENDO, KENNEX, KERNAU, KOENIC, LIBERTON, LORENZ, LUXOR, MASTERCOOK, NGM, NAVON, NIKKEI, NORD, ORAVA, PACIFIC, PANASONIC, PHILCO, PROLINE, QUADRO, RAINFORD, ROMO, RUSSELL HOBBS, SAMANA, SANGIORGIO, SCANBERG, SCHADLER, SCHAUB LORENZ, SEKOM, SHARP, SMARTWAY, SMEG, STARLIGHT, STEALTH, SURFLINE, TECNOGAS, TELEFUNKEN, VESTEL, VESTFROST, VOX, WHIRLPOOL, XD, ZANETTI
Артикул: 112061
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6204, 6205 |
| Посадочні розміри сальника | 30x52 |
| Довжина валу | 71 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 30 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 25 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 20 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 28 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 236 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М6 з торця |
| Різьблення валу | внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 12 мм, 16.7 мм |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Країна | Італія |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 37000959, 37018988, 20608497, 20785791, 20608497, cod786 |
| Бренд | Akai, Alaska, Amica, Atlantic, BOMPANI, Brandt, Concept, Daewoo, Daya, Dikom, Ducati, EBI, Ecg, Electro Line, Eta, Euroline, Fabiano, Fagor, Far, Finlux, Gala, Goddess, Graetz, Haier, Hansa, Heider, Heinner, Hightec, Homeking, Hyundai, Ignis, Kendo, Kennex, Kernau, Koenic, Liberton, Lorenz, Luxor, Mastercook, NGM, Navon, Nikkei, Nord, Orava, Pacific, Panasonic, Philco, Proline, Quadro, Rainford, Romo, Russell Hobbs, Samana, SanGiorgio, Scanberg, Schadler, Schaub Lorenz, Sekom, Sharp, Smartway, Smeg, Starlight, Stealth, Surfline, Tecnogas, Telefunken, Vestel, Vestfrost, Vox, Whirlpool, XD, Zanetti |
| Виробник | EBI |
Cod 786 Хрестовина барабана Vestel для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |




























































































































































































