- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [279]
8033708 Хрестовина Hansa (оригінал) 8015595 для пральної машини
Сумісність із брендами: HANSA
Артикул: 112062
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6204, 6205 |
| Довжина валу | 130 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 30 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 25 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 20 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 243 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 (3шт) з торця |
| Різьблення валу | зовнішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 13 мм |
| Фіксація шківа | Гайка М12 |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Hansa |
8033708 Хрестовина Hansa (оригінал) 8015595 для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...











































































































































































































