- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [15]
DC82-01225A Хрестовина Samsung для пральної машини
Сумісність із брендами: SAMSUNG
Артикул: 112065
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6205, 6206 |
| Посадочні розміри сальника | 37x66 |
| Довжина валу | 95 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 37 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 30 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 25 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 51.5 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 250 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 |
| Різьблення валу | праве, внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 14 мм, 18 мм |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Країна | Китай |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Samsung |
DC82-01225A Хрестовина Samsung для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Вибір товарів у категорії:
SamsungСупутні товари
Є в наявностіАртикул: 105017
25.70 грн














































































































































































































