- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [1237]
50239964005 Хрестовина Electrolux (Cod 072) для пральної машини
Сумісність із брендами: AEG, EBI, ELECTROLUX, PRIVILEG, UNI, ZANUSSI
Артикул: 112071
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6204, 6205 |
| Посадочні розміри сальника | 30x52 |
| Довжина валу | 108 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 30 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 25 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 20 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 225 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 |
| Різьблення валу | внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 11.15 мм, 20 мм |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Країна | Італія |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 50239964005, 50239967008, 50239967008, 50285962002, 1240259125, 124025905, Cod072 |
| Бренд | Aeg, EBI, Electrolux, Privileg, UNI, Zanussi |
| Виробник | EBI |
50239964005 Хрестовина Electrolux (Cod 072) для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...














































































































































































































