- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [508]
481941818339 Хрестовина Whirlpool (Cod 083) для пральної машини
Сумісність із брендами: EBI, WHIRLPOOL
Артикул: 112074
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6203, 6205 |
| Діаметр втулки під сальник | 30 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 25 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 17 мм |
| Різьблення валу | зовнішнє |
| Країна | Італія |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | EBI, Whirlpool |
| Виробник | EBI |
481941818339 Хрестовина Whirlpool (Cod 083) для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...











































































































































































































