- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [667]
50239960003 Хрестовина барабана Electrolux (Cod 714) для пральної машини
Сумісність із брендами: AEG, EBI, ELECTROLUX, PRIVILEG, UNI, ZANUSSI
Артикул: 112076
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6203 |
| Посадочні розміри сальника | 22x40 |
| Довжина валу | 105 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 22 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 17 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 17 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 223 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 (3шт) з торця |
| Різьблення валу | внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 11.15 мм, 17 мм |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Країна | Італія |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 1240257004, 50239966000, 1240258028, 1240258002, 1324656006, Cod714 |
| Бренд | Aeg, EBI, Electrolux, Privileg, UNI, Zanussi |
| Виробник | EBI |
50239960003 Хрестовина барабана Electrolux (Cod 714) для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...









































































































































































































