- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Креслення
- Підходить до моделей [237]
DC97-00124B (EBI) Cod 734 Хрестовина барабана Samsung для пральної машини
Сумісність із брендами: EBI, SAMSUNG
Артикул: 112079
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6203, 6204 |
| Довжина валу | 130 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 25 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 20 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 17 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 |
| Різьблення валу | внутрішнє |
| Країна | Італія |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | EBI, Samsung |
| Виробник | EBI |
DC97-00124B (EBI) Cod 734 Хрестовина барабана Samsung для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |

Завантаження моделей...
Супутні товари
Артикул: 2502023
35.90 грн









































































































































































































