- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [46]
49003265 Хрестовина Candy /Hoover 49017957, 92994862 для пральної машини
Сумісність із брендами: CANDY, FAGOR, HOOVER, IBERNA, KELVINATOR, MASTERCOOK, OTSEIN, TEKA, VYATKA, ZEROWATT
Артикул: 112058
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6204, 6205 |
| Довжина валу | 80 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 30 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 25 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 20 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М10 (3шт) |
| Різьблення валу | зовнішнє |
| Країна | Італія |
| Якість | Оригінальна від бренд виробника техніки |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Candy, Fagor, Hoover, Iberna, Kelvinator, Mastercook, Otsein, Teka, Vyatka, Zerowatt |
49003265 Хрестовина Candy /Hoover 49017957, 92994862 для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...












































































































































































































