- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
XTD-70 / YYG-70 Мотор центрифуги Weely вал 10 мм Saturn WM04B0492AS до пральної машини
Сумісність із брендами: SATURN
Артикул: 118035
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Зовнішній діаметр валу (з боку приводу) | 10 мм |
| Довжина валу | 37 мм |
| Довжина зрізу вала | 16 мм |
| Потужність, W | 70 |
| Напруга, V | 230 |
| Країна | Китай |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Saturn |
| Виробник | Weely |
XTD-70 / YYG-70 Мотор центрифуги Weely вал 10 мм Saturn WM04B0492AS до пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |

































































































































































































