- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [199]
SS-186171 Ремінь Moulinex (179 зубів) для хлібопічки
Сумісність із брендами: BINATONE, DE LONGHI, DELONGHI, DELFA, GORENJE, KENWOOD, LIBERTON, MOULINEX, ROTEX, SATURN, TEFAL
Маркування на виробі: 90S3M537
Артикул: 2207001
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Довжина ременя | 537 мм |
| Ширина ременя | 9 мм |
| Товщина ременя | 2.4 мм |
| Кількість зубів ременя | 179 |
| Крок зубів | 3 мм |
| Висота зуба | 1.2 мм |
| Матеріал | Каучук |
| Колір | Чорний |
| Країна | Китай |
| Маркування на виробі | 90S3M537 |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | KW713310, EH1291 |
| Бренд | Binatone, De longhi, DeLonghi, Delfa, Gorenje, Kenwood, Liberton, Moulinex, Rotex, Saturn, Tefal |
SS-186171 Ремінь Moulinex (179 зубів) для хлібопічки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































