- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [942]
00793635 Шестерня Bosch / Zelmer 187.0003 до м'ясорубки
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS, ZELMER
Артикул: 1607004
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 28.4 мм |
| Вид зубів великого кола | Скошені |
| Вид зубів малого кола | Скошені |
| Діаметр великого кола | 62.5 мм |
| Діаметр малого кола | 32 мм |
| Висота зубів великого кола | 11.4 мм |
| Висота зубів малого кола | 18 мм |
| Кількість зубів великого кола | 74 |
| Кількість зубів малого кола | 19 |
| Металевий вал | Немає |
| Металева втулка | Немає |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens, Zelmer |
| Стан товару | Новий |
00793635 Шестерня Bosch / Zelmer 187.0003 до м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































