- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [509]
00177498 Шестерня Bosch до м'ясорубки
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS
Артикул: 1607007
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 23 мм |
| Вид зубів великого кола | Скошені, Конічні |
| Вид зубів малого кола | Прямі, Конічні |
| Діаметр великого кола | 68.5 мм |
| Діаметр малого кола | 30 мм |
| Діаметр внутрішньої шестерні | 14 мм |
| Висота зубів великого кола | 10 мм |
| Висота зубів малого кола | 14.5 мм |
| Внутрішній діаметр центрального отвору | 10 мм |
| Кількість зубів великого кола | 50 |
| Кількість зубів малого кола | 16 |
| Металевий вал | Немає |
| Металева втулка | Немає |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 00152314, 00622182 |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens |
00177498 Шестерня Bosch до м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































