- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [40]
KW650740 Шестерня Kenwood (велика основна) до м'ясорубки
Сумісність із брендами: KENWOOD
Артикул: 1607013
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 33.5 мм |
| Вид зубів великого кола | Скошені |
| Вид зубів малого кола | Прямі |
| Діаметр великого кола | 98 мм |
| Діаметр малого кола | 19.4 мм |
| Висота зубів великого кола | 12 мм |
| Висота зубів малого кола | 23.5 мм |
| Внутрішній діаметр центрального отвору | 7.2 мм |
| Кількість зубів великого кола | 102 |
| Кількість зубів малого кола | 10 |
| Металевий вал | Немає |
| Металева втулка | Немає |
| Країна | Китай |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Kenwood |
| Стан товару | Новий |
KW650740 Шестерня Kenwood (велика основна) до м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































