- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [49]
67051414 Шестерня Braun 4195148 (60 мм) до м'ясорубки
Сумісність із брендами: BRAUN
Маркування на виробі: N2 4195148 >POM<
Артикул: 1607018
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 79 мм |
| Вид зубів великого кола | Прямі |
| Вид зубів малого кола | Прямі |
| Діаметр великого кола | 60 мм |
| Діаметр малого кола | 30 мм |
| Діаметр внутрішньої шестерні | 18 мм |
| Висота зубів великого кола | 20 мм |
| Висота зубів малого кола | 40 мм |
| Внутрішній діаметр центрального отвору | 8.1 мм |
| Кількість зубів великого кола | 24 |
| Кількість зубів малого кола | 8 |
| Металевий вал | Немає |
| Металева втулка | Немає |
| Маркування на виробі | N2 4195148 >POM< |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Braun |
| Стан товару | Новий |
67051414 Шестерня Braun 4195148 (60 мм) до м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































