- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
721624002 Шестерня Белвар (середня) до м'ясорубки
Сумісність із брендами: БЕЛВАР, ПОМОЩНИЦА
Артикул: 1607022
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 36.5 мм |
| Вид зубів великого кола | Прямі |
| Вид зубів малого кола | Прямі |
| Діаметр великого кола | 66 мм |
| Діаметр малого кола | 20.3 мм |
| Висота зубів великого кола | 14.6 мм |
| Висота зубів малого кола | 25.5 мм |
| Внутрішній діаметр центрального отвору | 8.1 мм |
| Кількість зубів великого кола | 65 |
| Кількість зубів малого кола | 11 |
| Металевий вал | Немає |
| Металева втулка | Немає |
| Країна | Китай |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Белвар, Помощница |
| Стан товару | Новий |
721624002 Шестерня Белвар (середня) до м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |






















































































































































































