- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Шестерня Saturn, Vitek, Delfa до м'ясорубки
Сумісність із брендами: DELFA, SATURN, VITEK
Артикул: 1607029
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 37 мм |
| Вид зубів великого кола | Прямі |
| Вид зубів малого кола | Прямі |
| Діаметр великого кола | 66 мм |
| Діаметр малого кола | 28.7 мм |
| Висота зубів великого кола | 13.5 мм |
| Висота зубів малого кола | 21.5 мм |
| Внутрішній діаметр центрального отвору | 8 мм |
| Кількість зубів великого кола | 31 |
| Кількість зубів малого кола | 15 |
| Металевий вал | Немає |
| Металева втулка | Немає |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Delfa, Saturn, Vitek |
| Стан товару | Новий |
Шестерня Saturn, Vitek, Delfa до м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |






















































































































































































