- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [140]
MS-5775439 Шестерня шнека Moulinex (D=82/16 мм, Н=72, внутрішній шестигранник) до м'ясорубки
Сумісність із брендами: KRUPS, MOULINEX, TEFAL
Артикул: 1607047
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 72 мм |
| Діаметр валу | 16 мм |
| Шестигранник | 8 мм |
| Вид зубів великого кола | Прямі |
| Діаметр великого кола | 82 мм |
| Висота зубів великого кола | 22 мм |
| Кількість зубів великого кола | 46 |
| Металевий вал | Так |
| Металева втулка | Немає |
| Країна | Китай |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Krups, Moulinex, Tefal |
| Стан товару | Новий |
MS-5775439 Шестерня шнека Moulinex (D=82/16 мм, Н=72, внутрішній шестигранник) до м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































