- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [270]
SS-989843 Шнек Moulinex для м'ясорубки
Сумісність із брендами: KRUPS, MOULINEX, TEFAL
Артикул: 1608003
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Довжина загальна | 115 мм |
| Максимальний діаметр шнека | 44 мм |
| Місце посадки ножа | Шестигранник 8 мм |
| Довжина місця посадки ножа | 4 мм |
| Довжина валу з боку ножа | 17 мм |
| Зовнішній діаметр валу (з боку приводу) | 8 мм |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | XF911101, 695960 |
| Бренд | Krups, Moulinex, Tefal |
| Стан товару | Новий |
SS-989843 Шнек Moulinex для м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































