- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [2]
SS-1530000133 Шнек Aurora, DEX, Orion, Redmond для м'ясорубки
Сумісність із брендами: AURORA, DEX, MOULINEX, ORION, REDMOND, ROTEX
Артикул: 1608005
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Довжина загальна | 120 мм |
| Максимальний діаметр шнека | 42 мм |
| Місце посадки ножа | Квадрат 8.1 мм |
| Довжина місця посадки ножа | 4 мм |
| Довжина валу з боку ножа | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр валу (з боку приводу) | 14.5 мм |
| Внутрішній діаметр валу (з боку приводу) | Шестигранник 8 мм |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Aurora, Dex, Moulinex, Orion, Redmond, Rotex |
| Стан товару | Новий |
SS-1530000133 Шнек Aurora, DEX, Orion, Redmond для м'ясорубки відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...





































































































































































































