- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Робоча поверхня сальника VA-28 для Bosch / Siemens 00480138, 00263427 до пральної машини
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS
Артикул: 104047
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Зовнішній діаметр | 55.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6204 |
| Сальник | VA-28 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна | Україна |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens |
Робоча поверхня сальника VA-28 для Bosch / Siemens 00480138, 00263427 до пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |



























































































































































































