- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
00145610 Мотор Zelmer Bosch 467.3.404-2 1200W для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS, STIHL
Маркування на виробі: 467.3.404-2
Артикул: 806001
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | Domel |
| Потужність, W | 1200 |
| Висота загальна | 135 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 135 мм |
| Діаметр отвору турбіни | 36 мм |
| Країна | Словенія |
| Маркування на виробі | 467.3.404-2 |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) - продукція цього виробника запчастин використовується в техніці світових брендів |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 00145610 |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens, Stihl |
00145610 Мотор Zelmer Bosch 467.3.404-2 1200W для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811007
318.25 грн
335.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811009
122.50 грн
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн


































































































































































































