Сумісні OEM-партномери
Основний OEM:
Samsung DC97-15182A
Сумісні:
- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
DC97-15182A Хрестовина барабана Samsung для пральної машини
Сумісність із брендами: SAMSUNG
Артикул: 112097
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6203, 6204 |
| Посадочні розміри сальника | 25x50.55 |
| Довжина валу | 105 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 25 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 20 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 17 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 245 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 (3шт) з торця |
| Різьблення валу | внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 17 мм |
| Фіксація шківа | Болт М10 |
| Країна | Китай |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | DC97-15182A, DC60-00062A |
| Бренд | Samsung |
DC97-15182A Хрестовина барабана Samsung для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Вибір товарів у категорії:
SamsungСупутні товари
Є в наявностіАртикул: 105017
25.60 грн








































































































































































































