- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
Мотор / двигун (LPA) HWX-PD (N1) 1600W (D130 H113 h41) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: LG
Артикул: 806007
Робоча напруга: 220/240V.
Потужність: 1600W.
Висота загальна: 113 мм.
Висота крильчатки: 33 мм / 41 мм.
Діаметр крильчатки: 130 мм.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Потужність, W | 1600 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 113 мм |
| Висота блоку крильчатки | 41 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 130 мм |
| Країна | Китай |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 4681FI2456B |
| Бренд | Lg |
Мотор / двигун (LPA) HWX-PD (N1) 1600W (D130 H113 h41) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Вибір товарів у категорії:
LgСупутні товари
Є в наявностіАртикул: 811027
112.30 грн

















































































































































































































