- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
Мотор / двигун (LPA) HWX-PD (N1) 1400W (D130 H113 h41) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: LG
Артикул: 806008
Аналог двигуна LG 4681FI2451A (VMC400E5)
Робоча напруга: 220/240V
Потужність: 1400 W
Висота загальна: 113 мм
Висота крильчатки: 33 мм / 41 мм
Діаметр крильчатки: 130 мм
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для сухого прибирання |
| Потужність, W | 1400 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 113 мм |
| Висота блоку крильчатки | 41 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 130 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється в оригінальній упаковці бренду |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 4681FI2451A |
| Бренд | Lg |
Мотор / двигун (LPA) HWX-PD (N1) 1400W (D130 H113 h41) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811009
122.50 грн

















































































































































































































