- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
Мотор / двигун (LPA) HWX-HD-1 (N3) 1600W (D135 H117 h35) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: SAMSUNG
Артикул: 806013
Аналог двигуна SKL VAC043UN, що не поступається оригіналу в якості
| Робоча напруга | 220 / 240 V |
| Потужність | 1600 W |
| Висота загальна | 117 мм |
| Висота крильчатки | 34.5 мм |
| Діаметр крильчатки | 135 мм |
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Потужність, W | 1600 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 117 мм |
| Висота блоку крильчатки | 35 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 135 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | DJ31-00003B, DJ31-00001E, DJ31-00005H, DJ31-00001G, DJ31-00007P, VCM-K50HTAA-SV, VCM-K50HTDV-SV, VCM-K50HUAA-SV, VCM-K40HUAA-SV, VCM-K50HU, VAC043UN |
| Бренд | Samsung |
Мотор / двигун (LPA) HWX-HD-1 (N3) 1600W (D135 H117 h35) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Вибір товарів у категорії:
SamsungСупутні товари
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811007
318.25 грн
335.10 грн

















































































































































































































