- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [2893]
Мотор / двигун (LPA) SAMSUNG HWX-HD (N2) 1600W (D135 H111 h51) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: SAMSUNG
Артикул: 806015
Аналог VCM-K40HUAA / DJ31-00005H та VCM-K50HUAA / DJ31-00007Q, що не поступається оригіналам в якості.
ТМ LPA.
Робоча напруга 220 / 240 V
Потужність 1600 W
Висота загальна 112.5 мм
Висота крильчатки 34.5 мм / 50 мм
Діаметр крильчатки 135 мм
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для сухого прибирання |
| Потужність, W | 1600 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 112 мм |
| Висота блоку крильчатки | 51 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 135 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | DJ31-00005H, DJ31-00007Q |
| Бренд | Samsung |
Мотор / двигун (LPA) SAMSUNG HWX-HD (N2) 1600W (D135 H111 h51) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Вибір товарів у категорії:
SamsungСупутні товари
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811007
318.25 грн
335.10 грн

















































































































































































































