- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей 2893
Мотор / двигун (LPA) HWX-HD (N2) 1800W (D135 H111 h51) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: SAMSUNG
Артикул: 806016
Аналог VCM-K40HU / DJ31-00005H та VCM-K50HUAA / DJ31-00007Q, що не поступається оригіналам в якості.
Замінює VC07179W, DJ31-00005H, VC07201FW, VC0765FW, VCM-04S, VCM04S, YDC42, VCM-K50HU, VCM-K40HU, VAC031UN, VAC030UN, VC07224W, VC07202W, VCM-HD112-1800W.
Робоча напруга: 220/240V.
Потужність: 1800 W.
Висота загальна: 111 мм.
Висота крильчатки: 35 / 51 мм.
Діаметр крильчатки: 135 мм.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для сухого прибирання |
| Потужність, W | 1800 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 111 мм |
| Висота блоку крильчатки | 51 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 135 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | DJ31-00005H, DJ31-00007Q |
| Бренд | Samsung |
Мотор / двигун (LPA) HWX-HD (N2) 1800W (D135 H111 h51) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Вибір товарів у категорії:
SamsungСупутні товари
Є в наявностіАртикул: 811007
318.25 грн
335.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811027
112.30 грн

















































































































































































































