- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Мотор / двигун (LPA) HWX-HD-1 (N3) 2000W (D135 H116 h52) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: SAMSUNG
Артикул: 806017
Аналог двигунів VCM-K70BU / VCM-K70GUAA (DJ31-00067P), VCM-K90GUAA (DJ31-00097B), що не поступається оригіналу в якості.
Робоча напруга: 220/240 V.
Потужність: 2000 W.
Висота загальна: 116.5 мм.
Висота крильчатки: 35 мм / 51.5 мм.
Діаметр крильчатки: 135 мм.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для сухого прибирання |
| Потужність, W | 2000 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 116.5 мм |
| Висота блоку крильчатки | 52 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 135 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | DJ31-00067P, DJ31-00097B |
| Бренд | Samsung |
Мотор / двигун (LPA) HWX-HD-1 (N3) 2000W (D135 H116 h52) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Вибір товарів у категорії:
SamsungСупутні товари
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811009
122.50 грн


































































































































































































