- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG22 1400W для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: DELFA, SPARKY, VITEK
Артикул: 806019
| Потужність | 1400 W |
| Висота загальна | 131 мм |
| Діаметр верхньої частини | 67 мм |
| Відстань між краями щіток | 118 мм |
| Діаметр крильчатки | 129/136 мм |
| Висота крильчатки | 30/39 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 76x76 мм |
| Діаметр отвору турбіни | 32 мм |
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для вологого прибирання |
| Потужність, W | 1400 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 131 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 129 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Delfa, Sparky, Vitek |
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG22 1400W для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811007
318.25 грн
335.10 грн


































































































































































































