- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG25 1400W двостадійний (D135 H176 h67) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: AMETEK, KRESS, MAKITA
Артикул: 806022
Потужність 1400 W
Висота загальна 176 мм
Діаметр крильчатки – 140 мм
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для вологого прибирання |
| Потужність, W | 1400 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 176 мм |
| Висота блоку крильчатки | 67 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 143 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 061300524 |
| Бренд | Ametek, Kress, Makita |
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG25 1400W двостадійний (D135 H176 h67) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн


































































































































































































