- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Креслення
- Підходить до моделей
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG57 1600W (H113 D102) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, JOHN LEWIS, NEFF, PRIVILEG, PROFILO, SIEMENS, UNI
Артикул: 806023
Потужність: 1600 W.
Висота загальна: 113 мм.
Діаметр крильчатки: 100 мм / 102.5 мм.
Діаметр отвору турбіни: 44 мм.
Виступ на турбіні: 6.5 мм.
Аналог оригінальних двигунів Bosch 1BA4418-6NK 751273 (1800W), Bosch 1BA4418-6NK 650201 (2200W), Bosch 44186NK 9000558832 (9000384544)
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для сухого прибирання |
| Потужність, W | 1600 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 113 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 102 мм |
| Діаметр отвору турбіни | 44 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 00751273, 00650201, 00650653, 9000558832, 9000384544 |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, John Lewis, Neff, Privileg, Profilo, Siemens, UNI |
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG57 1600W (H113 D102) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |

Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811007
318.25 грн
335.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн

















































































































































































































