- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG53 1200W (D129 H121 h33,5) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: AMETEK, CLEANFIX, ELECTROLUX, KARCHER, MOULINEX, PHILIPS, TEFAL
Артикул: 806025
| Потужність | 1200 W |
| Висота загальна | 121 мм |
| Діаметр крильчатки | 129.5 мм |
| Висота крильчатки | 33.5 мм |
| Діаметр отвору турбіни | 32 мм |
| Діаметр верхньої частини | 87 мм |
| Відстань між краями щіток | 128 мм |
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Потужність, W | 1200 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 121 мм |
| Висота блоку крильчатки | 33.5 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 129.5 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 063200380, 063200109, 6210820086 |
| Бренд | Ametek, Cleanfix, Electrolux, Karcher, Moulinex, Philips, Tefal |
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG53 1200W (D129 H121 h33,5) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн
Є в наявностіАртикул: 811009
122.50 грн


































































































































































































