- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей 2334
00680842 Хрестовина барабана Bosch Logixx 8 для пральної машини
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS, UNI
Артикул: 112148
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6207, 6305 |
| Посадочні розміри сальника | 42.4x72 |
| Довжина валу | 128 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 42.4 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 35 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 25 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 250 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М6 з торця |
| Різьблення валу | зовнішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 20 мм, 23 мм |
| Фіксація шківа | гайка M16 |
| Країна | Китай |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 00680842, 00478321, 00476928, 00771563 |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens, UNI |
00680842 Хрестовина барабана Bosch Logixx 8 для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...



















































































































































































































