- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
43010535 Комплект фланців (опор барабана) Candy /Hoover 46007431 (нержавіюча сталь) для пральної машини
Сумісність із брендами: CANDY, FAGOR, HOOVER
Артикул: 120011
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 51.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 118 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 17 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 22 мм |
| Діаметри на місці посадки шківа | 12 мм, 16 мм |
| Різьблення валу | праве, внутрішнє |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6203 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | фланці - 2шт (ведучий, ведений), осьові болти M8 - 2шт |
| Країна | Україна |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Candy, Fagor, Hoover |
43010535 Комплект фланців (опор барабана) Candy /Hoover 46007431 (нержавіюча сталь) для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 104015
417.20 грн
439.20 грн
Є в наявностіАртикул: 105016
24.50 грн














































































































































































































