- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
Опора барабана / фланець (з нержавіючої сталі) Electrolux для пральної машини
Сумісність із брендами: AEG, ELECTROLUX, PRIVILEG, UNI, ZANUSSI
Артикул: 120001
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 56 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 17 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 22 мм |
| Діаметри на місці посадки шківа | 11 мм, 17 мм |
| Різьблення валу | праве, внутрішнє |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Кількість кріпильних отворів | 12 |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6203 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | осьовий болт M8 - 1шт, фланець - 1шт |
| Країна | Україна |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Aeg, Electrolux, Privileg, UNI, Zanussi |
| OEM коди | 4071392080, 4071431151 |
Опора барабана / фланець (з нержавіючої сталі) Electrolux для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 105016
24.50 грн
Є в наявностіАртикул: 922003
270.31 грн
283.60 грн
Є в наявностіАртикул: 922004
270.31 грн
284.60 грн










































































































































































































