- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
00213170 Комплект опор барабана (фланців) Bosch / Siemens для пральної машини
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS, UNI
Артикул: 120003
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота загальна | 35 мм, 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 20 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 28 мм |
| Діаметри на місці посадки шківа | 16.7 мм |
| Різьблення валу | праве |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Діаметри отворів для кріплення, мм | 8 |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6204 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | фланці - 2шт (ведучий, ведений), осьові болти M8 - 2шт |
| Країна | Україна |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens, UNI |
| OEM коди | 00256657, 00497544, 00497517 |
00213170 Комплект опор барабана (фланців) Bosch / Siemens для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 104047
91 грн












































































































































































































