- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
Мотор (Irmatech) VCM067 1600W Bosch / Siemens для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS
Артикул: 806034
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | IRMATECH |
| Призначення | для сухого прибирання |
| Потужність, W | 1600 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 113 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 102 мм |
| Діаметр отвору турбіни | 44 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 00751273, 00650201, 00650653, 9000558832, 9000384544 |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens |
Мотор (Irmatech) VCM067 1600W Bosch / Siemens для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн

















































































































































































































