- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей
00236611 Хрестовина барабана Bosch / Siemens для пральної машини
Сумісність із брендами: BOSCH, GAGGENAU, NEFF, SIEMENS, UNI
Артикул: 112003
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6204, 6305 |
| Посадочні розміри сальника | 28x62 |
| Довжина валу | 117 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 28 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 25 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 20 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 69 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 236 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М10 (3шт) |
| Різьблення валу | внутрішнє |
| Діаметри на місці посадки шківа | 14 мм, 17 мм |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Країна | Китай |
| Якість | OEM (Original Equipment Manufacturer) |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 00236611, 00215117, 20000762, 9000526193, 9000410361, 9000402589, Cod778 |
| Бренд | Bosch, Gaggenau, Neff, Siemens, UNI |
00236611 Хрестовина барабана Bosch / Siemens для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 2502024
47.70 грн










































































































































































































