- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Cod 821 Хрестовина барабана Miele для пральної машини
Сумісність із брендами: EBI, MIELE
Артикул: 112177
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Використовується у комплекті з підшипниками | 6305, 6306 |
| Довжина валу | 127 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 35 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 30 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 25 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 74 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 231 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 |
| Різьблення валу | праве |
| Діаметри на місці посадки шківа | 23 мм |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Країна | Італія |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 4264765, 4264766, Cod821 |
| Бренд | EBI, Miele |
| Виробник | EBI |
Cod 821 Хрестовина барабана Miele для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |























































































































































































