- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Cod 824 Хрестовина барабана Miele для пральної машини
Сумісність із брендами: EBI, MIELE
Артикул: 112178
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Довжина валу | 117.4 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 39 мм |
| Діаметр валу під внутрішній підшипник | 35 мм |
| Діаметр валу під зовнішній підшипник | 30 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 70 мм |
| Довжина від центру осі валу до краю променя | 230 мм |
| Спосіб кріплення до барабана | Гвинт М8 |
| Різьблення валу | праве |
| Діаметри на місці посадки шківа | 23 мм |
| Фіксація шківа | Болт М8 |
| Країна | Італія |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | Cod824 |
| Бренд | EBI, Miele |
| Виробник | EBI |
Cod 824 Хрестовина барабана Miele для пральної машини відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |























































































































































































