- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
- Підходить до моделей [49]
00145610 Двигун Zelmer HLX-GS-PE (N5) 1800W (H128, D130) для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: BOSCH, CONSTRUCTA, DELONGHI, THOMAS, ZELMER
Артикул: 806036
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для вологого прибирання |
| Потужність, W | 1800 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 128 мм |
| Висота блоку крильчатки | 32 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 130 мм |
| Діаметр отвору турбіни | 32 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| Якість | Сумісно із оригіналом |
| Стан товару | Новий |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| OEM коди | 00145611, 00145610, 00145664, 5119110031, Domel 467.3.402-5 |
| Бренд | Bosch, Constructa, DeLonghi, Thomas, Zelmer |
00145610 Двигун Zelmer HLX-GS-PE (N5) 1800W (H128, D130) для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Завантаження моделей...
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811027
112.30 грн
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн

















































































































































































































