- Опис
- Характеристики
- Відгуки0
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG41 1400W для пилососа (порохотяга)
Сумісність із брендами: ARIETE, DEX, HOOVER, KARCHER, THOMAS, ZELMER
Артикул: 806028
Універсальний, підходить до багатьох моделей. Кріплення на 4 саморізи.
Байпасний, периферичного типу, двостадійний (двоступінчастий).
| Потужність | 1400 W |
| Висота загальна | 168.5 мм |
| Діаметр крильчатки | 144/152 мм |
| Висота крильчатки | 58 мм |
| Діаметр отвору турбіни | 38 мм |
| Діаметр верхньої частини | 78 мм |
| Відстань між краями щіток | 124 мм |
| Відстань між отворами для саморізів | 84 мм |
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Виробник | LPA |
| Призначення | для вологого прибирання |
| Потужність, W | 1400 |
| Напруга, V | 230 |
| Висота загальна | 168.5 мм |
| Зовнішній діаметр блоку крильчатки | 144 мм |
| Країна | Китай |
| Пакування | Поставляється у заводській упаковці |
| СЕРВІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Бренд | Ariete, Dex, Hoover, Karcher, Thomas, Zelmer |
Мотор / двигун (LPA) HWX-CG41 1400W для пилососа (порохотяга) відгуків
| 5 зірки | 0 | |
| 4 зірки | 0 | |
| 3 зірки | 0 | |
| 2 зірки | 0 | |
| 1 зірка | 0 |
Супутні товари
Є в наявностіАртикул: 811027
112.30 грн
Є в наявностіАртикул: 811008
267.25 грн
280.60 грн
Є в наявностіАртикул: 811025
51.10 грн


































































































































































































