Пропонуємо професійний ремонт електроніки (модулів управління) автоматичних пральних машин будь-яких марок у майстерні в м.Чернівці:

 • комп'ютерна діагностика системи керування
 • заміна мікроконтролерів модулів управління
 • прошивка модулів керування

Автомат-сервіс™ - компанія, що спеціалізується на ремонті електроніки пральних машин (модулів управління) та реалізацією запчастин для пральних машин, сушильних машин, посудомийних машин, плит, духовок, мікрохвильових печей та іншої побутової техніки.Окрім якісного обслуговування Ви отримаєте важливі рекомендації щодо правильної експлуатації та догляду за Вашою технікою, що допоможе продовжити термін її служби та заощадити Ваші кошти надалі!

Найчастіше якісна техніка відправляється на звалище через неправильну діагностику некваліфікованих майстрів та/або завищеної ціни на запчастини та послуги.

Якщо Вам не вдалося відремонтувати Вашу трудівницю або ціна на ремонт видалася завищеною - не засмучуйтесь, Ваша техніка має ще один хороший шанс на довгу і якісну роботу!

Ми чітко розуміємо, що тільки чесно і якісно виконуючи свою роботу, можна заслужити довіру клієнтів, а також заручитися добрим ставленням до себе і отримати задоволення від виконаної роботи!  • При проведенні робіт з усунення поточної поломки завжди прагнемо попередити майбутні потенційні "загрози" для техніки, що ремонтується.


  • Постійно розширюємо свої знання та прагнемо виконувати роботу на відмінно, встановлювати якісні комплектуючі, тим самим підготувати техніку до роботи ще кілька років.


  • Після ремонту проводимо популярний інструктаж користувача з безпеки при користуванні побутовими електроприладами, а також правилах правильної експлуатації та догляду за побутовою технікою.  ремонт пральних машин в Чернівцях, ремонт пральних машин Чернівці, ремонт пральних машин вдома, майстер з ремонту пральних машин в Чернівцях, автомат сервіс, заміна насоса в пральній машині, заміна тіна, заміна ременя, заміна підшипників у пральній машині Чернівці, відремонтувати пральну машину чернівці, пралень, виклик майстра для ремонту пральної машини вдома місто чернівці, Ми виконуємо ремонт пральних, сушильних та посудомийних машин у місті Чернівці таких марок, як: LG, ЕлДжі, ремонт Zanussi, ремонт bosch, Бош, Beko, Беко, Candy, Канді , ремонт Electrolux, General Electric, AEG, Philips, Філіпс, Whirlpool, ремонт Ariston, Арістон, Siemens, Сіменс, ремонт Indesit, ремонт Індезит, ремонт Samsung, Samsung, ремонт Ardo, Ардо. Сервісний центр Bosch, Сервісний центр LG, Сервісний центр Zanussi, Сервісний центр Beko, Сервісний центр Candy, Сервісний центр Electrolux, Сервісний центр AEG, Сервісний центр Whirlpool, Сервісний центр Ariston, Сервісний центр Індезит, Сервісний центр Indesit, Сервісний центр Ardo, Валя Кузьмі . Бобівці, Нові Драчинці, Драчинці, Глиниця, Берегомет, Дубівці, Кіцмань, Новоселиця, Сторожинець, Верхні Шеровці, Чернівка, Колінківці, Торопівці, Рідківці, Рокитне, Гай, Буда, Глибока, Заставна, Шипинці, Лужани, Лажани, Стрілецький Кут, Новий Кисельов, Біла, Шубранець, Михальча, Заволока? заміна підшипників в одноразовому баку, заміна тену, заміна насоса, ремонт електроніки пральної машини т, збилася програма у пральній машині. ремонт стиральних машин у чернівцях, ремонт стиральних машин чернівці, ремонт стиральних машин на дому, майстер з ремонту стиральних машин у чернівцях, заміна насоса у пральній машині, заміна тіна, заміна ремня, заміна підшипників у пральній машині чернівці, відремонтувати пральну машину чернівці.