Хочемо донести до відома потенційних та наших постійних клієнтів, і людей, які постраждали, або можуть постраждати від "послуг" шахраїв!

Останнім часом по містах нашої країни (також і в нашому місті Чернівці) працює ціла армія некомпетентних "майстрів" та шарлатанів. Ці люди, не маючи постійної роботи, кваліфікації та місця постійної дислокації співпрацюють, переважно, з маклерами побутових послуг, які рекламуються в інтернеті або по об'явах на під'їздах. На звичайне питання клієнта до якого такий "майстер" потрапляє, - "Від якої ви фірми працюєте?", зазвичай він називає один із брендів найпопулярніших сервісів міста, яке на цей момент обробляють...

Ми принципово не працюємо по виїзду і нікого з навіть кваліфікованих "колег по цеху" не рекомендуємо нашим клієнтам, а виконуємо всі наші роботи та послуги тільки у нашому сервісі за адресою: Бульвар Героїв Крут 9 (навпроти центру " Особлива дитина").

Тому кожен, хто пропонує послуги за викликом і прикривається нашим ім'ям "ТМ Автомат-сервіс", або каже, що він від сервісу, що на Бульварі (м. Чернівці), то він як мінімум - непорядна людина..


Дякуємо за розуміння і будьте пильними, намагайтеся вже на етапі телефонної розмови визначити компетентність людини до якої ви звертаєтесь за технічною допомогою.