Хочемо донести до відома потенційних і наших постійних клієнтів, а також людей, які постраждали від "послуг" шахраїв:

останнім часом по містах нашої країни працює "ціла армія" некомпетентних "майстрів" та шарлотанів. Такі персони, не маючи постійного місця роботи та належної кваліфікації, співпрацюють переважно з маклерами побутових послуг, які рекламуються в інтернеті або по об'явах на під'їздах і не несуть жодної відповідальності за свої послуги.
На питання клієнта, до якого такі "майстри" потрапляють: "Від якої ви фірми працюєте?", зазвичай, вони називають один із брендів популярних сервісів міста яке на цей момент обробляють...


З ряду причин ми принципово не працюємо за викликом і нікого із, навіть, кваліфікованих колег "по цеху" не рекомендуємо нашим клієнтам, а виконуємо всі наші роботи та послуги у нашому сервісі за адресою:
Бульвар Героїв Крут 9 (напроти центру " Особлива дитина").


Тому кожен, хто пропонує послуги за викликом і прикривається нашим брендом - "ТМ Автомат-сервіс", або каже, що він від сервісу, який знаходиться на Бульварі Героїв Крут, то він, як мінімум, непорядна людина або типовий шахрай..


Останнім часом почастішали випадки, коли шахраї дезінформувавши довірливого кліента про неремонтопригодність його техніки із елементарною несправністю, викупляють її забезцінь і продають  найближчим часом другому такому кліенту. <Шахраї за викликом>


Дякуємо за розуміння і будьте пильними, намагайтеся вже на етапі телефонної розмови визначити компетентність людини до якої ви звертаєтесь за технічною допомогою.

В нашому сервісі є все для якісного та швидкого ремонту:

1. Склад запчастин з широким асортиментом;
2. Інтернет-магазин, який працює по всій країні (тому ціни на запчастини у нас найдешевші для всіх клієнтів нашого міста)
3. Весь спектр пневмо-інструменту, електроінструменту, та різних матеріалів;
4. Тельфер для витягування баків;
5. Відпрацьована технологія різки та склейки одноразових баків;

6. Пресс з 20-тонним домкратом, для швидкої та якісної перепресовки підшипників;

7. 9 прогоночних місць для ретельної перевірки техніки до і після ремонту;
8. Стенди для перевірки та ремонту модулів керування;
9. Програматори для читання та запису програмного забезпечення та конфігурації модулів керування;
10. База прошивок для конфігурації модулів;
11. Паяльні станції з моментальним нагрівом та з швидкою стабілізацією робочої температури;
12. Цифрові осцилографи для аналізу електричних сигналів;


Наш колектив вже більш як 17 років працює в даній сфері та завжди намагається дати слушну пораду своїм клієнтам по користуванню та доглядом за технікою.